פוליסת משלוחים והחזרות

תנאים להחזרת מוצר ובקשת זיכוי

רכישה באמצעות אתר האינטרנט הינה עסקת מכר מרחוק כמפורט בחוק הגנת הצרכן, תשמ”א 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”).

 

צרכן הרוכש באתר זה רשאי, לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר בהתאם להוראות בדבר ביטול עסקת מכר מרחוק כאמור בחוק הגנת הצרכן.

מדיניות ביטול :
צרכן יהא רשאי לבטל את העסקה שביצע מיום עשייתה ועד 14 ימי עסקים מיום קבלת המוצר, או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, על פי המאוחר מבניהם, בכפוף לכך שהצרכן לא עשה שימוש במוצר, לא הרע למוצר, המוצר אינו פגום והוא מוחזר באריזתו המקורית ובמצב חדש לחלוטין.

במצב דברים זה, עלות משלוח המוצר מהצרכן לכתובת החברה שתינתן תחול על הצרכן.

מדיניות החזרה:
צרכן המבקש להחזיר את המוצר שרכש באתר יוכל לעשות כן, עד כ-14 יום מיום רכישת המוצר בכפוף לכך שהצרכן לא עשה שימוש במוצר, לא הרע למוצר, המוצר אינו פגום והוא מוחזר באריזתו המקורית ובמצב חדש לחלוטין.

במצב דברים זה, עלות משלוח המוצר מהצרכן לכתובת החברה שתינתן תחול על הצרכן.

לאחר קבלת המוצר לידי החברה ולאחר וידוא שאכן לא בוצע שימוש במוצר והוא הוחזר באריזתו המקורית, יישלח לצרכן זיכוי מלא על אודות המחיר אותו שילם בגין המוצר בצורת זיכוי כרטיס האשראי איתו בוצעה העיסקה או באמצעות העברה בנקאית במידה ולא ניתן לזכות את הכרטיס (במקרה של תשלום עם כרטיס דיינרס למשל אותו לא ניתן לזכות ישירות).

-על הלקוח לשלם מכספו על שילוח המוצר חזרה אל החברה לכתובת שתינתן לו בעת בקשתו להחזיר את המוצר. רק לאחר קבלת המוצר אצל החברה ולאחר וידוא שאכן לא בוצע שימוש במוצר והוא הוחזר באריזתו המקורית,יישלח זיכוי מלא אל הלקוח על המחיר אותו שילם הלקוח על אותו מוצר.

(עלות משלוח דואר רשום הינו 15-20 ₪ לערך תלוי במשקל החבילה).

מדיניות החלפה:
צרכן המבקש להחליף את המוצר שרכש באתר במוצר אחר (למשל במקרה בו המידה לא מתאימה לו) יוכל לעשות כן, עד כ-14 יום מיום רכישת המוצר בכפוף לכך שהצרכן לא עשה שימוש במוצר, לא הרע למוצר, המוצר אינו פגום והוא מוחזר באריזתו המקורית ובמצב חדש לחלוטין.

במצב דברים זה, עלות משלוח המוצר מהצרכן לכתובת החברה שתינתן תחול על החברה (כל עוד ההחלפה בוצעה כ7 יום מרגע הקבלה) ואך ורק בהחלפה הראשונה. אם ללקוח יבקש להחליף מוצר יותר מפעם אחת להזמנה, העלות הנוספת תהיה על הצרכן. אם הצרכן יבקש לבצע החלפה לאחר 7 יום מרגע הקבלה, התשלום יהיה עליו ולא על החברה.

 

תנאי האחריות ותיקון

 

אחריות מלאה תינתן ללקוח ל24 שעות מרגע קבלת המוצר לכלל חלקי המוצר בכפוף לכך שהצרכן לא עשה שימוש במוצר, לא הרע למוצר והמוצר מוחזר באריזתו המקורית, ובזאת בתנאי שהמוצר הגיע ללקוח כשהוא הינו תקול ואינו בר שימוש.

במידה ותוך עד 6 חודשים מרגע קבלת המוצר קרה פגם לא סביר במוצר שלא בוצע עקב שימוש לא הולם אלא נגרם על ידי חומרים לא טובים של המוצר וכדומה בית העסק ייתן מענה בהתאם לתיקון המוצר או להחלפתו אם הוא רואה נכון בכך בלבד ולא על פי דעת הלקוח. 

תנאי המשלוחים וזמני שילוח עדכניים

 

שיטות המשלוח הניתנות באתר הן:

  • משלוח חינם בהזמנות של מעל 200₪ באמצעות שליח | 1-5 ימי עסקים ועוד יום עסקים אחד לטיפול בהזמנה (לא כולל היום בו בוצעה ההזמנה) – נשלח על ידי חברת שליחויות זיגזג.
  • *בהזמנות של מתחת ל200₪ עלות המשלוח תהיה כ-20₪ ותשולם על ידי הלקוח.
  • *חשוב לציין כי המשלוחים הינם לכל הארץ למעט אזורים מוחרגים שחברת זיגזג לא מגיעים אליהם (ניתן לראות פירוט על ישובים מוחרגים באתר זיגזג).
    ט.ל.ח
 
לפתיחת שיחה בוואטסאפ
1
שלום וברוכים הבאים לBysheila,
תרגישו חופשי לבקש עזרה או התייעצות.
אני כאן בשבילכם לכל שאלה!
שילה.
דילוג לתוכן